3000+ Reviews
3 października, 2023

Jak naostrzyć kredkę do rysunku wstępnego brwi?

Kredki używamy do rysunku wstępnego brwi. Jest ona niezbędna do wykonania makijażu permanentnego. Kredka do rysunku wstępnego brwi Kredki do makijażu permanentnego znacznie różnią się od klasycznych, ponieważ mają inną twardość oraz inaczej się je ostrzy. Klasyczna kredka do rysunku wstępnego jest podzielona na segmenty które obieramy, a w środku znajduje się gruby rysik do naostrzenia. W […]

Kredki używamy do rysunku wstępnego brwi. Jest ona niezbędna do wykonania makijażu permanentnego.

Kredka do rysunku wstępnego brwi

Kredki do makijażu permanentnego znacznie różnią się od klasycznych, ponieważ mają inną twardość oraz inaczej się je ostrzy. Klasyczna kredka do rysunku wstępnego jest podzielona na segmenty które obieramy, a w środku znajduje się gruby rysik do naostrzenia.

W gabinecie warto mieć dwa kolory kredki czarny i brązowy. Używam czarnej do brudzenia nitki, a brązowej do wykończenia rysunku, ponieważ często kobiety boją się mocnego efektu makijażu permanentnego. Gdybyśmy robili rysunek wstępny każdej klientce czarną kredką, połowa z nich miałaby wątpliwości co do efektu końcowego.

Ostrzenie kredki

Zabezpieczamy palcem wskazującym rysik, aby się nie złamał. Następnie używając specjalnego nożyka bardzo wolnym ruchem ucinamy warstwy rysika z jednej i drugiej strony. Aby kredka długo rysowała cienkie linie rysik powinien być długi i smukły.

Dla ułatwienia nagrałam film instruktażowy:

Spis treści
usercartmap-markerlocationcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram